- Cudy

● Скорост: 2.4 GHz 300 Mbps, 5 GHz 867 Mbps Wi-Fi
● Увеличете Wi-Fi покритието до 12 000 sq.ft
● Работи с всеки стандартен рутер
● Бутона WPS, за лесно разширяване на безжичното покритие
● Fast Ethernet портове за свързване на кабелни устройства
● Външни антени за по-бърз и надежден Wi-Fi
● 2-в-1 WiFi разширител / точка за достъп
Безжични стандарти: IEEE 802.11ac /n/g/a/b
Честота: 2.4GHz & 5GHz (11ac)
Скорост: 5GHz: до 867Mbps
2.4GHz: до 300Mpbs
Защита: WPA-PSK/WPA2-PSK, OPEN
Портове: 1 x 10/100Mbps
● Скорост: 2.4 GHz 300 Mbps, 5 GHz 867 Mbps Wi-Fi
● Увеличете Wi-Fi покритието до 12 000 sq.ft
● Работи с всеки стандартен рутер
● Бутона WPS, за лесно разширяване на безжичното покритие
● Fast Ethernet портове за свързване на кабелни устройства
● Външни антени за по-бърз и надежден Wi-Fi
● 2-в-1 WiFi разширител / точка за достъп
Безжични стандарти: IEEE 802.11ac /n/g/a/b
Честота: 2.4GHz & 5GHz (11ac)
Скорост: 5GHz: до 867Mbps
2.4GHz: до 300Mpbs
Защита: WPA-PSK/WPA2-PSK, OPEN
Портове: 1 x 10/100Mbps
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Стандарт Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Захранване | AC100-240V, 50-60Hz |
| Честота (GHz) | 2.4 GHz |
| Честота (GHz) | 5 GHz |
| Портове | 1 x 10/100 |
| Скорост на трансфер (Mb/s) | 300 - 2.4 GHz;867 - 5 GHz |
| Антена | 2 x Външни |
| Сигурност | WPA-PSK/WPA2-PSK, OPEN |
| Тегло | 0.21кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 5 (ac) |
| Честотни ленти | Двулентов |
| Максимална скорост (Mbps) | 1200 |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | 10/100 Mbps |
| PoE поддръжка | Не |
| Монтаж | Стенен |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени (count) | 2 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Не |
| IP защита | Няма |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 0.21кг |
Cudy RE1200 Безжичен усилвател – Двулентов 300+867 Mbps
Премахнете мъртвите зони в дома си с Cudy RE1200 – двулентов усилвател, който разширява съществуващата ви Wi-Fi мрежа за бързо и надеждно покритие. С комбинирана скорост до 1200 Mbps (300 на 2.4 GHz и 867 на 5 GHz) можете да стриймвате, играете и сърфирате без прекъсвания.
Ключови Предимства
- Разширено покритие — Увеличава Wi-Fi сигнала до труднодостъпни места, елиминирайки мъртвите зони.
- Двулентова производителност — Едновременна работа на 2.4 GHz и 5 GHz за гъвкави и бързи връзки.
- Лесна настройка — Бързо сдвояване с бутон WPS за инсталиране без усилия.
- Компактен дизайн — Включва се директно в контакт, без да блокира съседните гнезда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 5 (ac) |
| Честотни ленти | Двулентов |
| Максимална скорост | 1200 Mbps |
| Ethernet портове | 1 |
| Скорост Ethernet | 10/100 Mbps |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени | 2 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| WPA3 поддръжка | Не |
Какво има в кутията
- Cudy RE1200 Усилвател
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








